Polaroid

Obrazy od Nejlepší články

Nejlepší články

Psaní Google přátelských článků a propagace dobrých webů

31
Srp '12

Je lepší panenky Barbie, nebo panenky Baby born?

Zpětný odkaz zdarma - Vložit sem článek zdarma!

Barbie je světově nejznámější a nejprodávanější panenka. Vyrůstalo s ní již několik generací děvčátek. Poprvé byla tato panenka představená na American International Toy Fair, což je největší veletrh hraček na Západě, dne 9. března 1959. Panenku vyrábí společnost Mattel a daří se jí dlouhodobě udržovat popularitu Barbie.
Tato panenka si zahrála ve spoustě filmů a spousta holčiček chce vypadat jako Barbie. Odpůrci Bárbie tvrdí, že její proporce neodpovídají lidským, ale na její popularitě to pranic nemění. Ba naopak, panenky Barbie jsou vzorem pro mnoho dalších výrobců, nabízejících panenky. Například panenky Baby Annabel, panenky Baby born, panenky Moxie, panenky Evička a další. Ke všem můžete dokoupit mnoho dopňků, šatečků, oblečků i kosmetiky.
Panenky Baby born představují na rozdíl od panenek Barbie a Ken malé nemluvně. Umožňují díky svým skutečnosti odpovídajícím funkcím realistickou hru na maminku a miminko. Tyto panenky Baby born mají pohyblivé končetiny, umí pít a jíst, plakat, čůrat do plenek a lze je koupat. Panenky Baby born si můžete vybrat např. s magickýma očima nebo s kouzelným nočníkem. Tyto vlastnosti nenajdete u jiných panenek. Panenka Baby born má i bratříčka Baby born boy.

Be Sociable, Share!

Start discussion »

Odkazujte prosím na tento článek, tím ho podpoříte:
Email a IM
Webstránky
Fóra

Leave a Reply