Polaroid

Obrazy od Nejlepší články

Nejlepší články

Psaní Google přátelských článků a propagace dobrých webů

23
Říj '15

Zhotovíme daňové přiznání Praha, účetnictví, další činnosti jsou vyúčtování daní a DPH, silničních daní, rekonstrukce účetnictví, daňové poradenství, evidence majetku, personalistika, zpracování mezd

Zpětný odkaz zdarma - Vložit sem článek zdarma!

Pro pomoc s účetnictvím a daněmi se směle obraťte na firmu AZA účetnictví: vedení účetnictví Praha a daňová evidence Praha. Firma AZA účetnictví je soustředěna na daňové přiznání Praha, daňové zdokonalení firem, daňové poradenství, obnovu účetnictví firem dle platných norem a legislativních úprav v oblasti daní. Daňoví poradci se zkušenostmi s podvojným účetnictvím a sestavováním účetních uzávěrek jsou základem firmy AZA účetnictví. Specializovaní pracovníci jsou v přímém kontaktu s daňovými poradci a auditory, v administrativě kooperují s úřady.

AZA: vedení účetnictví Praha uvádí vedení účetnictví, vyhotovení profesionální firemní i soukromé evidence daní, vykonává zpracování mezd, DPH, postará se také o personalistiku, opatří vyúčtování daní a silničních daní. AZA: daňové přiznání Praha a Středočeský kraj obsahuje vedení správy vlastnictví, správu evidence skladu, hospodářství skladu, fakturaci cestovních náhrad, vypočítání služebních cest popřípadě rekonstrukci účetnictví a podnikových směrnic.

AZA: daňové přiznání Praha připravuje daňová přiznání k dani z příjmu fyzických a právnických osob, zpracování daňového přiznání k silniční dani, zhotoví daň z převodu nemovitosti. Nedílnou součástí práce AZA je také zastupování firem a jednotlivců na FÚ při kontrolách a vyšetřováních. Společnost AZA – vedení účetnictví Praha – pojímá absolutní spravování mezd a personální agendy, přípravu, zhotovení a výpočet měsíčních i kvartálních výplat, spravování, evidenci mzdových listů a evidenčních listů důchodového pojištění a další činnost.

Odborná daňová evidence Praha a Středočeský kraj, vyhotovená společností AZA účetnictví, obsahuje rovněž kompletní řízení a evidence daní, administrativu ve správě deníku příjmů a výdajů, jakož i správu pokladní knihy. Firma AZA – daňová evidence Praha – je zaměřena na vedení a evidenci dlouhodobých majetků, administrativní činnosti při vedení skladu a správě hospodářství skladu.

Be Sociable, Share!

Start discussion »

Odkazujte prosím na tento článek, tím ho podpoříte:
Email a IM
Webstránky
Fóra

Leave a Reply